Nasza oferta

  • Pełny asortyment leków 
  • Receptura /Leki wykonywane w aptece/
  • Homeopatia
  • Dermokosmetyki
  • Realizujemy recepty wystawione zarówno dla obywateli polskich jak i innych krajów Unii Europejskiej
  • Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi
UWAGA
Istnieje możliwość zamówienia wcześniejszego leków przez formularz zamówień w dziale kontakt, po jego przygotowaniu otrzymacie Państwo informację telefonicznie, SMS lub e-mail o możliwości odbioru.
Prowadzimy dla stałych klientów przy pomocy kart pacjenta tzw. opiekę farmaceutyczną / o szczegóły proszę pytać w aptece/

Apteka W Środku Miasta swoją działalność rozpoczęła 01.12.2001r. Jej właścicielem jest mgr farmacji Tomasz Wojtala farmaceuta w drugim pokoleniu. Swoje doświadczenie zdobywał jednak dużo wcześniej przed otwarciem własnej apteki pracując w aptece doświadczonego aptekarza mgr farmacji Rudolfa Wojtali i stara się je obecnie poszerzać współpracując z mgr Barbarą Wojtalą i apteką mgr Rudolfa Wojtali.

Obecnie apteka posiada doświadczoną i fachową kadrę zarówno mgr farmacji jak i techników farmacji.

Nasza apteka to nie tylko wykwalifikowana kadra ale i prosta ludzka  życzliwość.

W Aptece W Środku Miasta zwroty ,,Dzień dobry” i ,,Miłego dnia” nie są tylko zwykłymi zwrotami grzecznościowymi. Szczerość i prawda w wypowiedziach przyciągają do nas ludzi spragnionych uczciwości.

Dzięki Państwa życzliwości i dokonywaniu zakupów w aptece możemy się rozwijać i udoskonalać naszą pracę.
Jednym z pierwszych kroków poszerzającym opiekę zdrowotną było powstanie w 2003 r przy aptece medycznego laboratorium diagnostycznego NZOZ ,,Kolab”, którego kierownikiem jest diagnosta laboratoryjny, mgr analityki medycznej Katarzyna Wojtala.

Ta placówka również zapewnia usługi na najwyższym poziomie i stale się rozwija aby spełnić Państwa oczekiwania.

Wszystkim życzę zdrowia i pogody ducha z wyrazami szacunku

Tomasz Wojtala